Комплет за чешлање чувствителна на кожата Барбасол
  • Ново

Комплет за чешлање чувствителна на кожата Барбасол

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот за негување на негување на Барбасол ги има сите компоненти што ми требаат човекот во бањата. Сечилото за напојување на батеријата што може да се надополнува (не е вклучено) сечилото на струја обезбедува блиска никулци, бидејќи контурата на сечилата од не'рѓосувачки челик на кој било агол на лицето, тримерот за уво и носот на Барбасол ви овозможува лесно и удобно да ја отстранувате несаканата коса на увото и носот во секое време со оваа батерија напојува (напојувана со батерии ( не е вклучена) алатка за чешлање. Овој комплет исто така вклучува 2 клипери за нокти, пинцети, мал пар ножици, датотека со џебни нокти, чистач за кутици и чистач на кутикули, како и крем за чувствителна кожа на кожата од 2 мл. Комплет за чешлање чувствителна на Барбасол.