Мармонт Хил - Горе опсег на птици од etенет Нелсон Флотер Рамка за сликање на платно на платно
  • Ново

Мармонт Хил - Горе опсег на птици од etенет Нелсон Флотер Рамка за сликање на платно на платно

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. Посака : -neutral.style : -children 'S.Color : -Green/Pink/Brown.Time Период : -Контем.Медиум : -икулиран печатен.artist : -janet nelson.product Тип : -пл за сликање. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Димензии : Големина 12 "H x 12 " W x 1,5 "D -Overal висина -од горе до дно : -12 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d -верна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d -veral тежина на производот : -5 lbs. Големина 16 " H x 16 "W x 1,5 " D -Ovel висина -горе до дно : -16 ". Големина 16 " H x 16 "W x 1.5 " D -Overal ширина -од страна на страна : -16 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1,5 " D -Overall Висина -Топ до дното : -18 ". Големина 18 " h x 18 "w x 1.5 " d -overal ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 18 " H maax5288 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат. Уметнички дела од etенет Нелсон. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Рамка и монтирана во не-залепени плови Фрамејбјект : Диви животни. Пол : Неутрален. Стил : Деца s. Боја : Зелена/розова/кафеава. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : etенет Нелсон. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Димензии Големина 12 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - горе до дно : 12". Севкупна ширина - од страна на страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина 16" H x 16 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 16". Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - од страна на страна : 20 ". Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната тежина на производот : 7 bs. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна тежина на производот : 8 bs.