СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ БАР ХАРБОР ПАРТ Град поглед на пејзаж сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ БАР ХАРБОР ПАРТ Град поглед на пејзаж сликарство злато пловила врамена уметничка печатена

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : вода, вода, пристаниште, пристаниште, природа, на отворено, море, брод, транспорт, возило, град, крајбрежје, марина, архитектура, архитектура, архитектура, архитектура, Зграда, брег, соседство, воздушен поглед. Дизајн од Карла Дали.