Bulенски чизми на белата планина Гилмур
  • Ново

Bulенски чизми на белата планина Гилмур

DEN 560.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спарете го бутарот на глуждот Gilmour глужд од бели планински чевли со вашата омилена кожна јакна. Претераните детали за двојната тока со сјајна златна завршница прават смела изјава. Двојна тока. Потпетица на платформа. Патент.