Gournee Collection Womens Landree Tru Comfort Fonam Block Heel Bigh Bigh Coots
  • Ново

Gournee Collection Womens Landree Tru Comfort Fonam Block Heel Bigh Bigh Coots

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Впечатлив багажник што дефинитивно ќе додаде смел изглед на вашата секојдневна облека, колекцијата Landree By Journee. Овој вегански кожен багажник има 4 mm Tru Comfort Foam ™ Footbed и мазен влез на патент за совршено вклопување. Бадем-пети и блок-потпетица му даваат на овој разноврсен стил свеж изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 14 3/4 инчи. Врвен обем : 15 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.