Избледена слава ткаени фустан од резервоарот
  • Ново

Избледена слава ткаени фустан од резервоарот

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Theенскиот фустан на избледената слава на женскиот фустан е прекрасно вечен додаток на вашата пролетна и летна гардероба. Направено е од мека и лесна ткаена ткаенина за секојдневна удобност и има горен дел од ракави без ракави, за да ви помогне да впиете на сонце. Спарете го со смело ѓердан и потпетици за ноќна ноќ, или со сандали и капа од сонце за лежерен ден на плажа. Прилагодливиот грб на клучот го комплетира фустанот, кој се погоди на средината на горниот дел од бутот и е достапен во најразлични слатки стилови кои се движат од елегантни цврсти материи до шик печатени обрасци. Избледен славен женски ткаен резервоар фустан : 100% полиестер. Облечи. Ткаена измислица. Обично вклопување. Горниот дел од ракави без ракави во стилот на резервоарот. Деколте за лажичка. Прилагодлива клуч назад. Хитови на средината до горниот дел на бутот. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо на обратно.