Време и време на женски милениум 4 ''
  • Ново

Време и време на женски милениум 4 ''

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето ново одење за тие летни излети, „Време и влечење шорцеви“ обезбедуваат јасен стил во безгрижен дизајн. Супер истегнување Милениумска ткаенина гарантира дека овие шорцеви се движат со вас цел ден додека го оставаат вашиот изглед полиран. Материјал : 74% рајон/22% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : странични парчиња на полите; Супер истегнат. Повлечете шорцеви за жени од време и Тру.