Без граници на делфини шорцеви на јуниори
  • Ново

Без граници на делфини шорцеви на јуниори

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврстите делфини шорцеви од без граници даваат пријатно вклопување со висок дизајн и предна вратоврска. Контрастниот трим додава функционална талент, комплетна со супер-мека ткаенина за истегнување за лесна удобност и стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на M. Широк еластична лента за половината со влечење. Вметнување на страни; Контрастна трим. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Делфини шорцеви за жени од без граници.