Исечете ја блузата за очни на женски со долги ракави
  • Ново

Исечете ја блузата за очни на женски со долги ракави

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите очи на очите. Свежо и женствено. Како убава како чипка, но позабавна. Оддадете се од Basic со блуза за очила на лажичката. Останете удобно во преголемото вклопување и супер-мекиот памук додека се спуштате во сезоната. Заврши со детали за вратоврска на манжетната за додаден стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. Fit : Преголема. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со детали за манжетната за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сите детали за очите. Ископлена блуза за очи со долги ракави за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.