Трговска марка ликовна уметност „Геометрија на плима базен“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, Бела мат, црна рамка
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност „Геометрија на плима базен“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија,

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „Геометрија на плима и плима во базенот“ Арт од Мајкл Бланшет Фотографија, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, Matted Rramed Art Piece има мал плима и базен опкружен со карпа под розово вечерно небо. Печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.