Замена на активирање на заклучување на вратите на вратите компатибилен со 2006 година- Chevrolet Impala Front, десен патник
  • Ново

Замена на активирање на заклучување на вратите на вратите компатибилен со 2006 година- Chevrolet Impala Front,

DEN 1408.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации на производот Подготвување на производот : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : машко терминал со сечило со 5 1 Female Connector Notes : Integrated Latch and Actuator Assembly Replaces OE Number : 20790495 Interchange Part Number : DLA680, 931305, 20790495 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Пред, десно, десно, десно, Импела Едиција за 50-годишнината2007-2009 Импала полиција2006-2009 Импала SS2006-2011 Импала (подмодел : ЛС, ЛТ, ЛТЗ) Го заменува бројот на ОЕ : 20790495. Број на делот за размена : DLA680.931305,20790495.