АЛУТУС АВТОМОТИВНИ ПРИРАЧНИК ЗА АВТОМОТИВНИ РЕГУЛАТОР ЗА - NISSAN -DATSUN LIGHT DULTY PICKUP FRONT Десно
  • Ново

АЛУТУС АВТОМОТИВНИ ПРИРАЧНИК ЗА АВТОМОТИВНИ РЕГУЛАТОР ЗА - NISSAN -DATSUN LIGHT DULTY PICKUP FRONT Десно

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој регулатор на прозорецот Altus Automotive Manual regulations одговара на Nissan D21 1994-1986, Pathfinder 1995-1987, пикап 1997-1995 Регулаторите и моторите на предниот десен Altus Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на OE за подобрување на доверливоста и трајноста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . пред десно. Референци 807003 B300, 740-903. Fits Select : 1991-1992.1995-1997 Nissan Truck 1986-1990,1993-1994 Nissan D21 1987-1995 Nissan Pathfinder и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.