Крајни сопирачки задни керамички подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80268
  • Ново

Крајни сопирачки задни керамички подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80268

DEN 2098.56

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80268. Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и хардвер за инсталација од не'рѓосувачки челик. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Директно ги заменува фабричките сопирачки. Секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. Fits : Jeep Wrangler 2007-2017; Jeep Wrangler JK 2018.