Врвови за печатење и графички модни модни девојки за чудо, 3-пакувања, големини 4- & плус
  • Ново

Врвови за печатење и графички модни модни девојки за чудо, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 144.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Измешајте го со 3-пакувања на слатки врвови на Wonder Nation. Таа може да избере од долги ракави, кратки ракави, па дури и трендовски тит-предниот дел за да го задржи силниот стил на училиште. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три врвови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги и кратки со трим со зелена салата. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мешавина од цврста со графички на градите и сите отпечатоци; Пресврт-пред полите. Девојчињата со три пакувања од чудо нација.