Чудо на нација момчиња Училишна униформа долга ракав двојно пик поло маица, пакет со вредност, големини 4- & хаски
  • Ново

Чудо на нација момчиња Училишна униформа долга ракав двојно пик поло маица, пакет со вредност, големини 4-

DEN 431.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Залихи на училишна униформа најважните работи, почнувајќи од Училишната униформа на момчињата на Wonder Nation, со двојно пик, двојно пик, пакети со 2 пакувања. Направени во издржлива мешавина од памук со двојно пик што е мека и удобна, овие униформни поло -момчиња се машини што се перат за лесна нега. Направени без ознака за удобност со плоча со две копчиња и странични отвори, овој класичен стил може да се носи удобно на училиште, црква или само за да се дружи. Достапно во широк асортиман на униформа одобрена од избледени бои и големини, без разлика дали вашите деца се во јавно или приватно училиште, Wonder Nation ги опфаќа своите униформи. Зачувајте ги сите свои најважни работи за училишна облека со други снопови за специјални вредности од Wonder Nation во продавницата за униформа! Wonder Nation Boys School Uniform Double Sneove Double Pique Polo, пакет со вредност од 2 пакувања : 64% памук/36% полиестер двоен пик. Бесплатна удобност. Отпорни на избледени. Рамна плетена јака и манжетни. 2 Плакета за копчиња. Странични отвори. Контрастна лента за вратот. Машинско миење ладно. Достапно во разновидни бои. Одобрена училишна униформа.