Bouncy Horse Hopper, подарок за топката за бункер за деца момчиња, пумпа за рака, животни кои скокаат играчки со пумпа-подарок за 2- годишни деца, зелена боја
  • Ново

Bouncy Horse Hopper, подарок за топката за бункер за деца момчиња, пумпа за рака, животни кои скокаат играчки

DEN 1119.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Basic Information : Product size: 15*23.6*18.9 Inch Product weight:3.57lbs Package size:12.75*10.5*7.5 Inch Package weight:5 lbs Advantage: 1. Bouncy Hopper is made of Thickened and Explosion-proof bouncy rubber, Sturdy and Издржлив, може да остане надуен подолго време. 2. Дизајнот е интересен, со слика на слон, само-дизајниран и не постои ризик од повреда. 3. Дојдете со рачна пумпа, многу е лесно да се надува и лесно да се исчисти со марамчиња, со носење, лесен за носење и може да се отфрли за складирање. 4. Топката за трескање дизајнирана за деца на возраст од 3-6 години е одличен подарок за празници и родендени. 5. Оваа топка за скокање не само што може да развие способност за рамнотежа на децата, туку и да им овозможи на децата да ослободат енергија и да поминат пријатен ден сами. Boundy Horse Hopper Hopper, подарок за топката со буска за деца, момчиња, рачни пумпа, животни кои скокаат играчки со пумпа-подарок за деца од 2-4 години, зелена.