Добро ткаени модерни геометриски лаци и форми на Сан Франциско, бунар
  • Ново

Добро ткаени модерни геометриски лаци и форми на Сан Франциско, бунар

DEN 1440.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преголемите геометриски стилови како оние во колекцијата Сан Франциско заземаат централна фаза за да создадат чувство на безгранична енергија и експанзивен простор. Динамичките обрасци се дополнително подобрени со 3Д врежани акценти за дизајн, за визуелна текстура што се појавува веднаш од подот. Дебела, меки предиво со рачни врежани акценти. Издржлив и лесен за чистење, направен да трае со години. Отпорен на дамки, отпорни на избледени и бесплатно предиво.