Terе женски плус големина на селски фустан од селска големина
  • Ново

Terе женски плус големина на селски фустан од селска големина

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Протежливо, нивото на здолниште го става вашиот стил на паѓање во движење во должина на тераживата. Затворање : стил на влечење; влечење на половината. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Новина бод на манжетни и половината; печатење на сите. Плус големина селанец миди фустан за жени од Тера и Скај.