Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња
  • Ново

Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња

DEN 3568.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат приказна е дополнителен бонус. Затоа ќе ги сакате оригиналните скапоцени камења и дијамантски прстен, ѓердан или обетки во оваа колекција. Секоја од овие опции во стилот нуди можност да ја покажете вашата личност. Одете на впечатливи обетки за да ја одразувате вашата смела страна или да изберете ѓердан за приврзок за суптилен стил. Изберете го вашето омилено парче (или парчиња) и спарете ги овие пенливи lубовници со вашите секојдневни омилени или додајте ги во нежен вечерен ансамбл за прекрасен додаток што е уникатно вас! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Оригинален смарагд со 1/20 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.