Брилијантност Стерлинг сребрен CTTW Дијамантски невестински сет, жени, ангажман, бело
  • Ново

Брилијантност Стерлинг сребрен CTTW Дијамантски невестински сет, жени, ангажман, бело

DEN 2591.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Засекогаш невестата 1/3 карат круг и принцезата- исечете ја оригиналната дијамантска перница невестинска сет прстен во сребро (j, i3). За fallубите се одново со овој оригинален сет на невестински сет на Дијамант Стерлинг. Brilliance Sterling Silver 1/3 CTTW Diamond Bridal Set (J, I3). Скапоцен камен : Дијамант. Метал : Стерлинг сребро. Квалитет на дијамант : j/i3. Облик на дијамант : круг. Метална боја : Бела. Округот на потеклото : Индија. Пол : жени. Возрасна група : Возрасна.