Корални шарми - занаетчиски материјали -
  • Ново

Корални шарми - занаетчиски материјали -

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие корални шарми ќе им дадат визуелно влијание на вашите проекти за накит без тежина. Единствено додавање, вашиот накит што ги снабдува жицата овие пластични шарми заедно со други мониста и привлечностите. (2 десетици по единица) 23мм x 25мм црвена, бела и сина голема патриотска пушка - домашно украсување - 1 парче.