Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние ја сакаме едноставноста на Bootie Haymish Bootie од Brinley Co. Оваа симпатична bootie е совршена оваа сезона и ќе биде одење за секојдневно носење. Оваа бута има потресено боење со детали за декоративни ленти. Асиметричниот отворен дизајн е единствен аспект на овој класичен бути, а внатрешниот патент го комплетира изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.