Време и време женски товари џогери
  • Ново

Време и време женски товари џогери

DEN 351.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете го денот со овие стилски опуштени вклопени плетени карго панталони од време и TRU. Еластичната лента за половината испорачува ласкаво, прилагодено вклопување, додека страничните џебови на карго помагаат да ги задржите вашите најважни работи безбедни кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : школка : 72% памук/26% lyocell/2% спандекс; ТРИМ : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; Заштитена нога. Подигање : Редовен пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 предни и 2 странични џебови на карго. Карактеристики : Еластична лента за половината со влечење за удобност; ребро половината и манжетните. Товари џогери за жени од време и Тру.