Shortенски ремен Бермуда кратко
  • Ново

Shortенски ремен Бермуда кратко

DEN 284.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Деним Бермуда на Ли Ридерс Бермуда е топло време на временски услови! Ова кратко е во класична 5 џебна силуета и е поврзана со појас за да го заврши изгледот. Со совршен мидрија, вклопувањето во роланата манжетна со 10 ”inseam ќе стане летен фаворит. Leи Ridersенски Bermted Bermuda Short Middrise одговара. Појас. 5 стајлинг на џеб. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Над коленото.