Гејмер на „Ступел индустрии“ држејќи сини контролори Видео игри илустрација 30, Дизајн на Зивеи Ли
  • Ново

Гејмер на „Ступел индустрии“ држејќи сини контролори Видео игри илустрација 30, Дизајн на Зивеи Ли

DEN 143.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : видео игри; Гејмер, игри, рака ,. Дизајн од Зивеи Ли.