Аметист Стерлинг Сребрено срце прстен
  • Ново

Аметист Стерлинг Сребрено срце прстен

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е прекрасно прекрасен срцев прстен од колекцијата на стабилни изрази. Изработено е од елегантно сребро и има зачудувачки камења од аметист на неговиот амблем на срцето/фокусна точка. Овој прекрасен прстен е совршен додаток на вашата колекција за накит. Достапно во целата големина 10. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Месец : Февруари Колор : Purple Shape : Round Size : 1,5 mmweight : 0,36 CTTWQUANTITY : 18 Jewelry Поставување : Пронгиур ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Земја за потекло : Тајлајд стабилни изрази Аметист Стерлинг Сребрен срцев ринг : Аметист. Полиран финиш. Направено во сребро. Бренд за стабилни изрази. Достапно во повеќе големини.