Либерти ја кари големо тркалезно копче, не'рѓосувачки челик
  • Ново

Либерти ја кари големо тркалезно копче, не'рѓосувачки челик

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Променете ги старите копчиња на кабинетот и дајте му на секоја просторија сосема ново чувство кога ќе ја изберете Liberty 19mm Caree големо тркалезно копче. Овој елегантен додаток е едноставен додаток што може да направи огромно влијание врз изгледот и чувството на која било просторија. Копчето за слобода од не'рѓосувачки челик има класичен профил што ќе го надополни обичниот или традиционалниот кабинет и мебел. Дури вклучува и неколку сврзувачки елементи, така што имате сè што ви треба за брза и лесна инсталација. Либерти од не'рѓосувачки челик 19мм големо тркалезно копче, PN6498 C-SS-C : Декоративно копче за кабинет. Заврши од не'рѓосувачки челик. Вклучени сврзувачки елементи. Изградба на фалсификување од не'рѓосувачки челик. Ограничена гаранција за живот. Погледнете ги сите копчиња. Заштеди пари. Живеј подобро.