Начин да ја прославите велигденската поп -фитгета торба, зајаче
  • Ново

Начин да ја прославите велигденската поп -фитгета торба, зајаче

DEN 543.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начинот на славење на велигденската торба за зајаче, е фантастична сензорна играчка која ги задржува децата ангажирани и малите раце зафатени затоа што меурчињата се многу забавни за поп. Изработено е од висококвалитетен силикон кој е безбеден, без мирис и нетоксичен. Меурчињата на ова зајаче прават задоволувачки, слаб звук што се појавува кога ќе се притисне. Не само што начинот да се прослави велигденската поп-фитгета за зајаче, забавна играчка, туку и се дуплира како торба што децата можат да носат предмети по ваш избор. Вашата малечка ќе сака да го зема со тогаш насекаде. Донесете го дома патот за да ја прославите торбата за велигденски поп -фитгет зајаче денес. Начин да ја прославите Bunny Pop Fidget Bag. Двојки како играчка со фиџет и торба. Симпатична тема за велигденски зајаче. Изработено е од висококвалитетен силикон кој е безбеден, без мирис и нетоксичен. Тој е издржлив и може да се мие и користи постојано. Возраст 3+.