Детето на моето момче на Картер, кратки ракави на кит, сет
  • Ново

Детето на моето момче на Картер, кратки ракави на кит, сет

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детето на моето дете на Картер, новороденчето бебе 3 парчиња е гардероба од суштинско значење за секое малечко. Координативниот врв и каросеријата спарени со панталони за појавување прави 2 одлични облеки за една одлична цена! Со забавни бои и отпечатоци, вашето малечко со да биде стилски и удобно. Овој лесен сет е совршен за надавање! 3-парчиња новороденчиња сет за момчиња вклучуваат : каросерија, врвни и панталони за влечење. Врвот : кратки ракави со раменици; Детали за морските суштества однапред. Теловиит : екипаж; кратки ракави со скут на рамената; Затворање на дното на копчето; Печатено од морските суштества. Панталони : влечење на еластична лента за половината; ребрести полите; Сите детали за печатење со морето суштество. Лесна облека за брзи промени. Симпатични отпечатоци и забавни бои. Одличен подарок за туширање за бебиња. Измешајте и се совпаѓаат со мое детско тело и панталони. Достапно за бебиња на возраст од прееми-24м. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер со 3 парчиња облека за кит поставено за новородени момчиња.