20 x20 Едноставно Daisy Valentines xoxo обоени срца Поли акцент перница, црно-бела коска 1
  • Ново

20 x20 Едноставно Daisy Valentines xoxo обоени срца Поли акцент перница, црно-бела коска 1

DEN 823.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со Simply Daisy 20 "x 20 " црно-бело-бело xoxo обоени срца со акцент перница од нашата колекција на Денот на вineубените. Оваа празнична и шармантна перница ќе додаде совршен допир на loveубовта кон вашиот тросед, фотелја или кревет што треба овој февруари! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер и се совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Четири достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", 20 "и 26 ", заедно со 14 "x20" правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Квадрат/реверзибилен. Препорачано место чисто.