Вистински техники за скулптурирање на четка
  • Ново

Вистински техники за скулптурирање на четка

DEN 295.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со вистинските техники за украсување на четката за скулптури, и двајцата можете да го украсите вашето празнично дрво и да поставите подарок за некој близок. Оваа корисна мала четка за скулптури е дизајнирана со глава со средна големина и рачка со големина на патување за да ги обезбеди сите придобивки од четката со целосна големина со опција да ја земе насекаде. Аголниот стил на оваа четка за скулптури е специјално дизајниран за да помогне во создавање на беспрекорно дефинирани контури со леснотија. Идеално е за примена на прав, крем и течна козметика, како и за мешање на двете заедно. Дури и под светлите светла на вашиот Божиќен декор, квалитетот на шминката што се применува со користење на овој украсен украс за четка за скулптури за скулптури ќе биде совршен. Вистински техники за скулптурирање на четката за скулптури : четка за скулптурирање со големина на патување. Спакувано со можност да се обеси на новогодишна елка за забавно изненадување за подароци. Се одликува со глава со средна големина со мини рачка. Специјално дизајниран да помогне во создавање на дефинирани контури. Ја применува вашата шминка со професионални резултати. Одличен подарок за секој што сака да изгледа најдобро во своите омилени козметички производи.