Персонализирано знаме за роденденски меурчиња
  • Ново

Персонализирано знаме за роденденски меурчиња

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најавете го специјалниот ден со персонализирано знаме за роденденска градина на меурчиња. Персонализирани меурчиња Гупс роденденско знаме : 12 "w x 17,5" ч. 1-еднострана. 100 проценти полиестер. Дизајнот е отпечатен на отстранливо знаме; штандот не е вклучен. Персонализирајте со име до 10 карактери и возраст со 1 цифра.