ИРИНА ИНЕВЕНТ БАЛАНСКИ БАЛЕНСКИ СВЕТСКИ ГИМОНСКИ ГИМОНСКИ БЕЗБЕДНИЦИ БЕЗБЕДНО ОБЕЗБЕДУВАЕ ЗА ОПРЕМА ЗА СВЕТСКИ ОПРЕМА ЗА ГИМ, ПИНК
  • Ново

ИРИНА ИНЕВЕНТ БАЛАНСКИ БАЛЕНСКИ СВЕТСКИ ГИМОНСКИ ГИМОНСКИ БЕЗБЕДНИЦИ БЕЗБЕДНО ОБЕЗБЕДУВАЕ ЗА ОПРЕМА ЗА СВЕТСКИ

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Овој зрак на рамнотежа е изработен од високо квалитетен материјал, не само удобен, туку и безбеден и стабилен. Обуката за обука е погоден за млади гимнастичари, навивачи, тие можат ефикасно да ја подобрат вашата способност за рамнотежа. Две глава со леплива тока, зракот на рамнотежата може да се склопи кога не е во употреба, нема да ви го заземе просторот. Со оваа опрема за обука, можете да тренирате раце, скокови, скокови итн. Може да вежба сила и моќ во секој аспект. Билансот на зракот исто така може да ја подобри интрамускулната координација, практична за употреба, безбеден и безбеден. Материјал : обична фланелета (површина), Ева (ентериер) . Боја : розова. Димензии : (96.06x3.94-5.91x2.40) инч / (244x10-15x6.1) cm (L X W X H). Тежина : 1,8 кг / 3,97 фунти. Преклопување : Да . Погодно за : млади гимнастичари, навивачи. Пакетот вклучува : 1 x рамнотежен зрак.