Измиени панталони за спиење на мажи
  • Ново

Измиени панталони за спиење на мажи

DEN 431.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колку е часот? Време е да се дружите со овие удобни памучни панталони со финиш за печатење во боја. Еластичната вратоврска за половината и влечењето се прилагодуваат за совршено вклопување, додека страничните џебови држат најважни додека сте во движење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Еластична лента за половината со влечење; летање на копче; печатење на сите. Памучни панталони за мажи.