Енергетски стоп заден Z еволуција керамички влошки на сопирачките 16-715
  • Ново

Енергетски стоп заден Z еволуција керамички влошки на сопирачките 16-715

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста и нема да ги носи роторите. Power Stop Z16 влошките на сопирачките имаат 20% поголема моќност од другите водечки брендови. Премиум керамичкото соединение се прави со употреба на OE позитивна технологија за мувла, што обезбедува униформа густина на триење низ целата подлога и ова помага во контролата на бучавата и предвременото абење. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Енергетска стоп Задна Z16 еволуција керамички влошки на сопирачките 16-715 Енергетска стоп Z16 еволуција керамички влошки за сопирачките • Енергетска стоп Z16 Еволуција Чиста возење керамички сопирачки влошки се дизајнирани за сопирање без бучава • Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање • Подложни за еволуција на влошките за еволуција. Вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста подолго • Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови • FITS : Chrysler Town Dodge Caravan 2000; Гранд Караван 2000-1997; Плимут Гранд Војаџер 1997; Војаџер 2000-1998.