Рокер комбо -пат прекинувач и сад бело
  • Ново

Рокер комбо -пат прекинувач и сад бело

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекинувачите за декоратори се совршен допир за завршна обработка за да се надополни секоја мазна, тивка рокерска функција за само-основање е стандардна ултразвучно заварена обвивка и основата обезбедува максимална јачина на странична жица за прекинување на рокерот комбо 3 и белиот прекинувач за време.