Топ со топол носат микрофибер на Елита, со долг ракав, бел, XL
  • Ново

Топ со топол носат микрофибер на Елита, со долг ракав, бел, XL

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте им на зимските температури на ладното рамо со врвот на женските топло носење на женските топла ракави на Елита. Наменето да ве одржува топло и удобно, овој лесен микрофибер мешавина на екипажот на вратот Термички основен слој користи уникатна меѓу -ткаенина за да ве задржи топло и пријатно од Sunup до зајдисонце. Без разлика дали пешачите планинска патека или ставате ден во канцеларијата, нашиот стандард одговара обезбедува леснотија на движење, давајќи му на вашиот опсег на движење без ограничување. Мирис, бактерии, мувла и отпорна на почва, нашата лесна силуета ги комплиментира сите типови фигури. Машината што може да се мие, нашиот траен основен слој е во него за долг пат и ќе ја одржува својата форма преку повеќе миења. Вклучува една кошула за мешавина од микрофибер на екипажот со долги ракави на екипажот. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Долг ракав, лесен топлински топлински врв со интеракција со меѓусебна измислица за да ве задржи топло, суво и удобно.