Thumbrintz Batik Monogram килим, розова
  • Ново

Thumbrintz Batik Monogram килим, розова

DEN 1072.32

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Batik Monogram reg, розова : убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на розова, портокалова и песок за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Достапни големини : 22,5 "x37", 52 "x70". Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.