С. Поло Асн. Сет маица и шорцеви за кратки ракави за мажи
  • Ново

С. Поло Асн. Сет маица и шорцеви за кратки ракави за мажи

DEN 191.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето на дневна започнува сега! Лесно е со оваа маица со кратки ракави и салон за шорцеви поставени од американскиот Поло Асн. Овој сет за машка дневна облека е удобно две парчиња за додавање во вашата гардероба и има мека маица со цврст тон и печатени шорцеви. Совршено за релаксирање, спиење и сè што е помеѓу нив, овој сет за мажи е направен во ткаенина од памук за удобен изглед. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина на маица со големина : стил на пулвер; екипаж; кратки ракави. Кратки карактеристики : стил на влечење; Draw Cord за прилагодливо вклопување. Машка маица за кратки ракави и шорцеви салон поставени од американскиот поло Асн.