DuroGreen® 15 квадратна странична маса - бела со антички махагони
  • Ново

DuroGreen® 15 квадратна странична маса - бела со антички махагони

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потребно ви е место за да го поставите вашиот леден пијалок додека уживате во одличното на отворено? Потоа, додадете ја квадратната табела Duro Green® за да го завршите вашиот изглед и да додадете функционалност во вашиот простор. Како и секогаш, производите Duro Green® се направени отпорни на временски услови, така што има минимално одржување и повеќе време за опуштање. Споредбата на рамо до рамо го истакнува супериорниот квалитет на HDPE (полиетилен на густина на висина) што го користи Duro Green® над конкурентите. Хардверот од не'рѓосувачки челик од медицина го подобрува целокупниот квалитет на производот. Надградениот дизајн кој имплементира скриени сврзувачки елементи ја подобрува естетиката и ја отстранува опасноста од изложениот хардвер на кожата и облеката. Одржување бесплатно, лесен за чистење на HDPE за рециклирање на сите временски услови (полиетилен на висина на густина) никогаш не пука, згаснува или бара сликарство. Има изглед на вистинско дрво додека е непропустлив на влагата.