Воздушна пролет Компатибилна со експедицијата во 2003 година- Форд Линколн Навигатор 8cyl 5.4L 4,6L Заден, лев возач или десен патник продаден поединечно
  • Ново

Воздушна пролет Компатибилна со експедицијата во 2003 година- Форд Линколн Навигатор 8cyl 5.4L 4,6L Заден,

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на делот Број : A2735 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена милест воздух Пролет произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот производ за замена за ОЕ damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Position : Rear, Left or Right Ford2006 Expedition King Ranch2005-2006 Expedition Limited2004 Expedition NBX2004-2006 Expedition XLS2004, 2006 Expedition XLT Sport2003-2006 Expedition (submodel : Eddie Bauer, XLT) Lincoln2003- 2005 Navigator Base2006 Navigator (подмодел : луксуз, крајна) размена на делови : A2735.