Јакна за машка и голема машка машка јакна на Swisstech, до големина 5xl
  • Ново

Јакна за машка и голема машка машка јакна на Swisstech, до големина 5xl

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа јакна од пуфер од Swisstech, достапна во големини S-5 XL и седум различни бои, ќе ве задржи топло, стилски и удобно во текот на зимата. Совршено за секоја зимска активност на отворено или секојдневна употреба, оваа јакна ќе одговара на вашата потреба. Топлина : Храбра зимата со оваа издржлива јакна од пуфери од Swisstech која ќе ве одржува топло во текот на денот и ноќта, цела зима . Удобност : Оваа јакна Swisstech Puffer ви овозможува лесно да се движите со паѓање под половината, совршена за зима на отворено Активности . Опсег на боја : Со седум бои за избор, ќе се истакнете во толпата со вашата јакна Swisstech Puffer, не можете да одлучите помеѓу две бои на јакна? Добијте и двете!. Опсег на големина : Оваа јакна Swisstech е достапна во скоро секоја големина, од S до 5 XL. Ова осигурува дека може да се вклопи правилно за секого и да направи одличен подарок!.