1 10CT TDW Diamond 10K розово злато апстрактен срцев моден прстен
  • Ново

1 10CT TDW Diamond 10K розово злато апстрактен срцев моден прстен

DEN 2719.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен дизајн за изговарање на вашиот софистициран избор и стил. Изработено во злато од 10к, овој дијамантски прстен има апстрактно срце во центарот на пресврт. Трепење на тркалезни дијаманти ги украсуваат шанкот и срцето. Завршено на светла лак овој прстен се плени со дијамантски трепер и металик сјај. Империјал 1/10 CT TDW Diamond 10 K розово злато апстрактен срцев моден прстен.