Студената индустрија Бела хидрангеа модерна букет сликарска нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лиз ardардин
  • Ново

Студената индустрија Бела хидрангеа модерна букет сликарска нерасположена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Цветни; Образец; Цветниот аранжман; Цвеќе; Растенија; Цветен букет; Модерно. Дизајн од Лиз ardардин.