Пистата Авенија Авенија Свет и земји wallидни уметности платно за отпечатоци 'ianулијана Тејлор - Азиски култури на Антички Дооркоб, црни, сиви
  • Ново

Пистата Авенија Авенија Свет и земји wallидни уметности платно за отпечатоци 'ianулијана Тејлор - Азиски култури

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ianулијана Тејлор - Античка Сребрена Дооркоб, е вешто направено азиско инспирирано уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Уметното парче има хоризонтална ориентација. Дизајн на град и град со тема на азиски култури за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.