Крокс уникатни помлади затнежени на крајбрежјето
  • Ново

Крокс уникатни помлади затнежени на крајбрежјето

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете ја вашата боја и карпете го брегот! Мало заминување од нашите класични затнувања со додадена вентилација со пети-кутии за да помогне во пролевање вода кога малите ќе го најдат патот во вода. Повратните ленти за потпетици на потпетици остануваат надолу за посигурно вклопување, или им дозволува да го туркаат напред за лесен стил на слајд. Изберете локва, скокајте во базенот! Достапно во цели големини за подобро вклопување. Крослит? Изградбата на пена го прави лесен. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.