Тешки кошули на вратот на девојчињата за чудо на нација, тешки екипаж, 3-пакувања, големини 4- & плус
  • Ново

Тешки кошули на вратот на девојчињата за чудо на нација, тешки екипаж, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие маици за вратот на екипажот од екипажот од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашето мало девојче. Удобниот стил на екипаж и вечен стил на кратки ракави е совршен за време на игра или случајно дружење дома. Исто така, доаѓа во три пакувања за заштеда на пари, за да можете да ги зачувате сите нејзини основни гардероба. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : Три маици на вратот на екипажот. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Kid Tuste : Fade отпорна на ткаенината е тест на времето. Маичка за вратот на екипажот за деца 3-пакет за девојчиња од Wonder Nation.