Hotешка и зачинета чиста азиска супа на д -р Мекдугал, азиска супа, Оз
  • Ново

Hotешка и зачинета чиста азиска супа на д -р Мекдугал, азиска супа, Оз

DEN 36.16

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасните тестенини се популарни во азиската кујна затоа што тие се толку вкусни, пополнети и ниски калории. Hotешката и зачинета чиста и зачинета азиска супа на д -р Мекдугал е вкусна и не е премногу солена. Ве одржува да одите со само 110 калории. Hotешка и зачинета чиста и зачинета азиска супа на д -р Мекдугал : чиста супа од глупак. 110 калории. Без глутен. Веган. Извори без БПА.