Стерлинг сребрен карат злато-позлатен кубна цирконија во форма на форма во форма
  • Ново

Стерлинг сребрен карат злато-позлатен кубна цирконија во форма на форма во форма

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стерлинг сребро 14к злато позлатен прстен, поставен со кубна цирконија големина 7 925 Стерлинг сребро со 14к злато позлата. Поставено со приближно. 1,0 мм. Тркалезна кубна цирконија . V прстен во форма. Стабилен прстен. САД големина 7.