Gubusemaide 20-парчиња за заклучување на храна за складирање на храна-
  • Ново

Gubusemaide 20-парчиња за заклучување на храна за складирање на храна-

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ја вашата храна брзо и безбедно со комплетот за складирање на храна од 20 парчиња Rubbermaide, без разлика дали сте дома или во движење. Четири јазичиња за заклучување испорачуваат заптивка за дополнително барање на капакот, така што комплетот за заклучување на складирање Guber Maid ќе ја задржи вашата храна од истурање. Овој сет за складирање на храна без БПА, исто така, вклучува вграден гумен заптивка што ги прави лесно чистење. Секој сет од 20 парчиња вклучува : една база од 7 чаши со капак, една база со 5 чаши со капак, три бази со 3 чаши со капаци, две бази со 2 чаши со капаци и три бази од 1,25 чаши со капаци. Комплетот за складирање на храна од 20 парчиња, исто така, вклучува и лесен систем за пронаоѓање на капаци, кој ги одржува основите и капаците организирани во вашиот кабинет. Овие контејнери за складирање Rubbermaid се исто така безбедни за микробранова, замрзнувач и машина за миење садови. Rubbermaide 20-парче заклучување-сет за складирање на храна : 4 табулатори за заклучување за дополнителен безбеден заптивка за капакот. Вградената гумена заптивка го олеснува чистењето. Системот Easy Find Fails ги одржува базите и капаците организирани. Сет од 20 парчиња вклучува : една 7 чаша база со капак. Една 5 чаша база со капак. Три 3 бази на чаши со капаци. Две 2 чаши бази со капаци. Три 1,25 чаши бази со капаци. БПА бесплатно. Микробранова, замрзнувач и машина за машина за миење садови. Модел# FG7 N0500 CIRED.